Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tabela Magjike 3D

Tabela Magjike për ngjyrosje do të shtojë kënaqësin e fëmijve tuaj.

Dhurata ideale për të gëzuar vogëlushët tuaj

L 1,090

Compare

Përshkrim

  • Tabela Magjike për ngjyrosje do të shtojë kënaqësin e fëmijve tuaj.
  • Dhurata ideale për të gëzuar vogëlushët tuaj.

Specifikat:

  • Mbani fëmijët më të organizuar, duke i mbjatur larg smrtphonit dhe mund të ngjyrosin të qetë.
  • Kaq praktike, nuk zë hapsirë.
  • Materiali: Plastik
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj