Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Karrige Portative Për Fëmijë

  • Karrige portative për fëmijë
  • Kjo karrige portative për fëmijë mjaft komode dhe me cilësi të lartë.
  • E përshtatëshme për t’u ushqyer ose për të qëndruar të vegjlit.
  • E përshtateshme per cdo lloj tavoline.
  • Paloset kështu mund ta merrni kudo me vete.

L 4,490

Compare

Përshkrim

  • Karrige ngrënieje portative.
  • Hiqet dhe pastrohet lehtë, tepër praktike për tu mbajtur në cdo hapësirë të shtëpisë.
  • E përshtatëshme për Femije 6 -36 mujashe.

Specifikat

  • Përmasat: 42x38x31 cm
  • E palosshme: 45x40x11 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj