Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tapet I Butë Puzzle

 • Tapet i butë puzzle, ështe e butë dhe mat ku fëmija mos rëshkase.
 • Ideale për të mësua ngjyrat, shkronja dhe numrat.
 • Cdo pjesë e tapetit vjen me përmasat 30x30cm.
 • Ideale për ëdo shtëpi.

L 1,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Tapet i butë puzzle për fëmijet tuaj.
 • Sipërfaqe e dyshemesë e butë për foshnjat dhe fëmijët për të luajtur.
 • Praktike e rehatshme dhe e qëndrueshme.

 

Specifikat

 • Material: Mat
 • Ngjyra të ndryshme.
 • Madhesia e puzzle 30×30 cm
 • Gjinia: Unisex
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj