Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Makinë Me Telekomandë Dhe Orë

 • Makinë me telekomandë dhe orë.
 • Dizajn shumë tërheqës për fëmijët, i ndihmon të zhvillojnë aftësitë dhe imagjinatën.
 • Gjithashtu të përmirësojnë koordinimin e syve dhe duarve ndërsa luajne me këtë makinë .
 • Gomat janë bërë nga materiali i qëndrueshëm që nuk dëmton mobiljet dhe muret.

L 2,490

Compare

Përshkrim

 • Makinë me telekomandë dhe orë.
 • Strukturë e fortë: kjo makinë ëështë e ndërtuar me materiale solide. të sigurta për fëmijët.
 • Të sigurta për fëmijët, dhe nuk i lejon fëmijët të lëndohen.

 

Specifikat

 • Materiali: ABS
 • Distanca e telekomandës: 50 metra
 • Koha e karikimit: 180 minuta
 • Koha e përdorimit: 18 minuta
 • Bateria e makinës me telekomandë: 3.7V 500mAh
 • Madhësia e makinës: 17 * 16 * 7.5cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj