Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mprehësja Për Thikë Elektrike

 • Mprehësja për thikë elektrike
 • Ky produkt do tu lehësojë punën në mënyrë të përsosur,ëmprehës profesional elektrik për thika.
 • Formon gurë safiri rrotullues me shpejtësi të lartë dhe formon tehun, lehtë për të mprehur thikën tuaj pa mundim.
 • Mundësuar nga 4 copë bateri AA, funksionim pa tela pa instalime elektrike, i përshtatshëm për t’u përdorur.
 • Përmasa kompakte dhe e vogël, e lehtë për tu ruajtur.

 

L 990

Compare

Përshkrim

 • Mprehësja për thikë elektrike
 • Kjo mprehëse elektrike posacerisht për thikat do ju vijë në ndihmë.
 • Thikë të shpejtë kuzhine elektrike.
 • Përdorimi universal.
 • Punon për thika celiku dhe gërshërë, thika buke, thika biftek, thika fileto, thika djathi, gërshërë
 • Lehtë për tu përdorur.

Specifikat

 • Materiali: ABS
 • Sasia: 1 pc
 • Ngjyra: jeshile
 • Bateria: 4 * bateri AA (nuk përfshihet)
 • Madhësia: 15 * 6 * 8.6cm
 • Pesha neto: 0,165 kg
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj