Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Leter murale

Letër murale 3D në formën e tullës
Dekoroni ambjentet tuaj duke transformuar pamjen e ambjentit.
Ambjenti juaj do duket sikur keni vendosur tulla te vërteta.
Praktike dhe ngjitet lehtësisht ne mure.
Jo vetëm dekoroni ambjentin por edhe mbroni muret nga lagështia.
Pastrohet lehtë.
Përshtatet në ëdo kënd pasi mund ta prisni me gërshërë.
Mund ta përdorni në shtëpi, zyrë apo biznese të ndryshme.
1 pllakë me përmasa 77*70 cm

L 590

Compare
Status: Ka stok
Kodi:leter-murale

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Leter murale”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj