Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tavolinë Portative Laptopi

  • Tavolinë portative laptopi është e përbërë prej materialite plastike e fortë dhe e qëndrueshme.
  • Përbëhet nga një sipërfaqe e lëmuar kundër rrëshqitjes dhe rezistente.
  • Përdoret për studim, për të servirur ushqimin.
  • Dizajni i palosshëm.

L 990

Compare

Përshkrim

  • Tavolinë që paloset për laptopë, multifunksionale
  • Përdoret për studim, për të servirur ushqimin
  • E përbërë prej material plastike e fortë e qëndrueshme.
  • Mund të paloset dhe të merret me vetë kudo.
Specifikat
  • Materiali: ABS
  • Madhësia: 52 * 34 * 4cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj