Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Makine Rroje Geemy 6151

 • Makinë rroje Profesionale Geemy 6151.
 • Dizajn ergonometrik plot stil.
 • Motorr i shpejtë.

L 990

Compare

Përshkrim

 • Makinë rroje Geemy e thjeshtë në përdorim.
 • Zhurmë e ulët gjatë funksionimit të saj.
 • Koka të ndryshme celiku të mprehtë 3, 6, 10 dhe 13 mm.
 • Kohëzgjatja e karikimit 8 ore.
 • Pas një karikimi të plotë mund të përdoret për 80 minuta.

Specifikat

 • Drita treguese
 • Krehër me gjatësi prerje 6/9 / 12mm
 • Shishe vaji
 • Furca pastruese
 • Teli i karikimit
 • Teh profesional i ndashëm
 • Tensioni 220-240V
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj