Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Varëse Kuzhine Me Vakum

 • Varëse kuzhine me vakum
 • Krejt e re dhe me cilësi të lartë kjo varëse kuzhine.
 • Sipërfaqja e kontaktit duhet të jetë e pastër dhe e thatë.
 • Gjithashtu me 6 grepa.
 • Dizajni i kupës thithëse dhe bllokimit, thithja e fortë.
 • I lehtë për tu instaluar, nuk dëmton murin.

L 590

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Varëse kuzhine multifunksionale.
 • Dizajni i kupës thithëse dhe bllokimit, thithja e fortë, mbajtja e mirë e ngarkesës.
 • Shtypni fort në sipërfaqen e kontaktit.
 • Mund të lëvizë, i bukur dhe praktik.

Specifikat

 • Materiali: plastik
 • Madhësia: afërsisht 33 * 7cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj