Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse Furçash Flamingo

  • Dizajn i bukur në formë flamingo për mbajtjen e furcave të dhëmbëve.
  • Mbajtësja është shumë praktike.
  • Montohet lehtësisht.

L 290

Compare

Përshkrim

  • Ju sjellim këtë mbajtëse për furçat me dizajn flamingo.
  • Mund të përdoret gjithashtu për të varur disa varëse dhe pajisje të tjera.
  • Ngjitet në pllakat e tualetit.

 

Specifikat

  • Materiali: Plastik
  • Ngjyra: rozë
  • Madhësia: 9,2 x 3,5 x 9 cm

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj