Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Garuzhde Për Pastrimin e Yndyrës

  • Garuzhdia që ndan yndyrën apo vajin e tepërt.
  • Zgjedhje e shkëlqyeshme për kuzhina, darka, restorante, piknik
  • Pastrohet lehtë.

L 390

Compare

Përshkrim

  • Kjo garuzhde çeliku inox jo vetëm që mund të përdoret si lugë tradicionale, por gjithashtu mund të ndajë shumë mirë mbetjet e yndyrës dhe supës.
  • Garuzhdia e supës është bërë nga çelik inox me cilësi të lartë.
  • Doreza është e përshtatshme për tu kapur.

 

Specifikat

  • Material: çelik inox
  • Përmasat: 30.5cm X 9cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj