Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tabelë Edukative Për Fëmijë Me Dërrasë

 • Një lodër edukative që ndihmon ne zhvillimin e fëmijës tuaj.
 • E përshtatshme për të mësuar alfabetin, numrat si dhe veprime të ndryshme aritmike.
 • Tabela e vizatimit me magnetik në të dyja anët.
 • Tabelë e vogël prej druri, multifunksionale, e vogël, kornizë druri e palosshme.

L 3,990

Compare

Përshkrim

 • Tabelë edukative për fëmijë prej druri.
 • Tabela është funksionale nga të dyja anët.
 • Nga njëra anë shkruhet me shkumës dhe nga ana e bardhë shkruhet me laps shënues.
 • Shkronjat dhe numrat janë të bëra nga druri dhe nga mbrapa kanë magnet për tëu ngjitur në tabele.

Specifikat

 • Materiali: prej druri
 • Përmasat: 44.5 cm x 38.5 cm x 75 cm
 • Funksioni: afishe magnetike, vizatim, shkrim, mbishkrime
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj