Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Varëse Rrobash Në Formë Piano

  • Varëse rrobash me dizanj piano.
  • Mund të varet në anën e pasme të derës por mund të fiksohet edhe në mur.
  • Eshtë i përshtatshëm për tu përdorur në banjo, kuzhinë dhe shumë zona.

L 990

Compare

Përshkrim

  • Varëse rrobash me dizanj piano.
  • Mund të varet në anën e pasme të derës por mund të fiksohet edhe në mur.
  • Eshtë i përshtatshëm për tu përdorur në banjo, kuzhinë dhe shumë zona.

 

Specifikat

  • Tepër praktike dhe funksionale.
  • Madhësia: 70x460x155 mm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj