Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Prerëse Vezësh

  • Kjo prerëse ju bën më të lehtë prerjen e vezëve të ziera, avokado, luleshtrydhe, kërpudha tje…
  • Mund të bëni sallata të ndryshme me fruta dhe perime gjithashtu

L 490

Compare

Përshkrim

  • Kjo është shumë e dobishme dhe e lehtë për t’u përdorur
  • Duhet ta keni në kuzhinën tuaj ju lehtëson punën.

Specifikat

  • Metal: çelik i pandryshkshëm
  • Përmasa : 19.5 cm gjatësia

Informacion shtesë

Ngjyrë

Black, Blue

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj