Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Makinë Robot Me Telekomandë Për Fëmijë

 • Makinë robot me telekomandë për fëmijë.
 • Dhurata ideale për fëmijën tuaj.
 • Makinë rrotulluese për lojëra inovative që sjellin argëtim unik për fëmijët.
 • Drejtohet me një shpejtësi të lartë, në mënyrë që fëmijët të mund të përjetojnë kënaqësi dhe argëtim gjatë kohës që luajnë..

L 4,990

Compare

Përshkrim

 • Bëjani jetën më argëtuese femijëve tuaj.
 • Kjo makinë ka një dizajn unik rrotullues në të dy anët, lëvizje të shpejtë anësore ose rrotullim.
 • Drejtimi me 4 rrota dhe trupi i transformueshëm e bëjnë makinën më fleksibile.
 • Lëviz në ëdo terren lehtësisht dhe në mënyrë të qëndrueshme.

Specifikat

 • Ngjyra: e kuqe / blu
 • Koha e lojës: 45 minuta
 • Shpejtësia: 25 km / orë
 • Bateria e makinës: Bateri e rimbushur 7.4V 1200mAh
 • Bateria e telekomandës: Bateri AA 2 x 1.5V
 • Madhësia: 42 CM X 22 CM
 • Distanca e telekomandës : 100M
 • Pesha e paketimit: 1980g
 • Rrotullime 360 grade
 • Koha e karikimit: rreth 2 orë
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj