Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Paisje Për Frutat E Ftohta

 • Paisje për frutat e ftohta
 • Fantastike për servirjen e frutave të ftohta në formën e akullores.
 • Shijoni freski në ditët e nxehta.
 • Copëton cdo lloj të frutave.
 • Mafton që frutat të jenë të ngrira dhe jan gati për tu vendosur në makineri.

L 2,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Paisje për frutat e ftohta
 • Fantastike për servirjen e frutave të ftohta në formën e akullores.
 • Shijoni freski në ditët e nxehta.
 • Ideale për këtë stinë të nxehtë.
 • Copëton cdo lloj të frutave.
 • Mafton që frutat të jenë të ngrira dhe jan gati për tu vendosur në makineri.

 

 

 • Specifikat:
 • Fuqia: 160W
 • Pesha: 2kg
 • Voltazhi: 110-220
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj