Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Llampë Festive Rrotulluese

  • Llampë festive rrotulluese 360 gradë.
  • Drit e bukur e cila ndricon në tavan ose mur për një atmosferë festive dhe një larmi efektesh ngjyrash .
  • Dritë ideale ditëlindje, festë, shtëpi, dhomë gjumi, dhoma për fëmijë.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Llampë festive rrotulluese 360 gradë.
  • Drit e bukur e cila ndricon në tavan ose mur për një atmosferë festive dhe një larmi efektesh ngjyrash .
  • Dritë ideale ditëlindje, festë, shtëpi, dhomë gjumi, dhoma për fëmijë.

Specifikat

  • Materiali: LED + plastikë
  • Tensioni i produktit: 100-240 V
  • Fuqia:6W
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj