Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Rrip Llastiku Për Fitness

 • Rrip për stërvitje prej llastiku.
 • I butë, elastik, rezistente ndaj konsumimit.
 • Përmirëson muskujt e barkut, krahët, këmbët dhe shpinën.
 • I lehtë në përdorim dhe i përshtatshëm për tu përdorur.

L 690

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Rrip për Fitness i bërë prej gome.
 • Bërë nga materiali superior, është rezistent ndaj konsumit dhe i qëndrueshëm.
 • Mund të transportohet lehtësisht për t’u përdorur kudo dhe kur të doni.
 • Përmirësoni performancën atletike, për të ndihmuar në trajtimin e një sërë sëmundjesh kronike.
 • E shkëlqyeshme për ushtrimet Yoga.

Specifikat

 • Ngjyra: e verdhë / blu / rozë / e kuqe rozë / bruz
 • Materialet: gome TPR
 • Gjerësia: 14,8cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj