Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Rrip Fizkluture Për Yoga

 • Rrip Fizkluture Për Yoga
 • E shkëlqyeshme për praktikimin e përkuljeve, përmbysjeve, shtrirjeve dhe më shumë qëndrimeve.
 • Ngjyra: rozë, vjollce, jeshile
 • Mbajtës i ngarkesës: 150 kg

L 2,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Rrip Fizkluture Për Yoga
 • E shkëlqyeshme për praktikimin e përkuljeve, përmbysjeve, shtrirjeve dhe më shumë qëndrimeve.
 • Përmirësuar funksionet e trupit dhe forcon trupin.

Specifikat

 • Materiali: Poliestër + najlon
 • Ngjyra: rozë, vjollce, jeshile
 • Mbajtës i ngarkesës: 150 kg
 • Madhësia: 28X30X15cm
 • Gjinia: Gratë, Burrat, Unisex
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj