Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Roller, Ushtrime për trupin

Fitnes në shtëpi.

Ushtrohuni në rehatinë e shtëpisë tuaj pa qen nevoja të shkoni në palester.

Aktivizon të gjithë muskujt e trupit

L 1,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Roller, Ushtrime për trupin

  • Fitnes në shtëpi.
  • Ushtrohuni në rehatinë e shtëpisë tuaj pa qen nevoja të shkoni në palester.
  • Aktivizon të gjithë muskujt e trupit
  • Forcon pjesën e sipërme të trupit dhe barkut, krahët pjesën e shpatullave, të krahëve, mbrapa këmbës, dhe së belit.
  • Mund të bëni deri në 40 ushtrime.
  • Ideale për trup tërheqës.

Specifikat:

  • Përdoret nga të dyja palët si meshkujt ashtu dhe femrat.
  • E përsosur për udhëtime.
  • Doreza ergonomike.
  • Përdoret në cdo ambjent si në shtëpi ashtu dhe në natyrë.

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj