Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Ibrik Çaji Bio Dhe Kafe 660ml

  • Shijoni një Çaj Bio dhe aq të shijshëm në shtëpi, në zyrë ose lokale.
  • Në vetëm 4 minuta caji ose kafja do të jetë gati.
  • Filtri është bërë prej celiku inox.
  • Përbëhet nga shishe prej qelqi me rezistencë të lartë ndaj nxehtësisë.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Shijoni një Çaj Bio dhe aq të shijshëm në shtëpi, në zyrë ose lokale.
  • Në vetëm 4 minuta caji ose kafja do të jetë gati.
  • Filtri është bërë prej celiku inox.

 

Specifikat

  • Kapaciteti: 660ml
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj