Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Karrige Pellushi Për Femijë

  • Karrige pellushi për bebe personazh BABY SOFA
  • Ndënjëse sigurie për mësimin e ndenjëses ulur.
  • është i përshtatshëm për 6 muaj deri në 6 vjet.

L 2,990

Compare

Përshkrim

  • Karrige pellushi për bebe personazh BABY SOFA
  • Ndënjëse sigurie për mësimin e ndenjëses ulur.
  • është i përshtatshëm për 6 muaj deri në 6 vjet.

Specifikat

  • Materiali: pellush dhe pambuk
  • Ngjyra: roze dhe bojeqelli.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj