Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse Celulari Në Krah

  • Mbajtëse celulari në krah
  • Mund të vraponi, udhëtoni, pa humbur asnjë sekondë nga meloditë tuaja të preferuara.
  • Ju vjen në ndihmë kjo mbajtëse për celularin tuaj.
  • Qëndron i sigurt me rrip super të fortë.
  • Mund të vendoset dhe hiqet lehtësisht.

L 590

Compare

Përshkrim

  • Mbajtëse celulari në krah
  • Një zgjidhje mbrojtëse dhe me stil për pajisjen e celularit.
  • Bërë nga materiali i butë i cilesise së lartë.
  • Pesha e lehtë, fleksibël dhe e lehtë për tu veshur.
  • Lahet dhe hiqet lehtë.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj