Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Raft Me 4 Kate Plastik

 • Gjithcka qëndron në vënd të vetë me katë raft me 4 kate.
 • Ky raft është zgjidhja juaj më e mirë për hapsirat e ngushta.
 • Ju ndihmon të organizoni gjithcka në shtëpi, punë, gazazhd etj…
 • Montimi dhe instalimi i lehtë.

L 1,790

Compare

Përshkrim

 • Ky raft përdor mbrojtje mjedisore PP me cilësi të lartë, e cila është e qëndrueshme.
 • Metoda e thjeshtë dhe e shpejtë e montimit, e lëvizshme për mirëmbajtje dhe pastrim të lehtë.
 • Rafti multifunksional i ruajtjes: mund të vendosni enë kuzhine, erëza, copa, etj.
 • Gjithashtu mund të vendosni peshqirë banjo, sapun, furëa dhe pajisje të tjera banje.
 • Sende të ndryshme në dhomën e ndënjes dhe dhomën e gjumit.

 

Specifikat

 • Materiali: Plastikë
 • Përmasat: 36.5x23x100 cm (Gjatësia * Gjerësia * Lartësia)
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj