Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Paisje për fitnes

Ushtrohuni në rehatinë e shtëpisë tuaj pa qen nevoja të shkoni në palester.

Ushtrues mjaft i mirë muskujve të barkut.

Tonifikon muskujt e barkut

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Paisje për fitnes

  • Fitnes në shtëpi.
  • Ushtrohuni në rehatinë e shtëpisë tuaj pa qen nevoja të shkoni në palester.
  • Ushtrues mjaft i mirë muskujve të barkut.
  • Tonifikon muskujt e barkut
  • Aktivizon të gjithë muskujt e trupit.

Specifikat:

  • Përdoret nga të dyja palët si meshkujt ashtu dhe femrat.
  • E përsosur për udhëtime.
  • Doreza ergonomike.
  • Përdoret në cdo ambjent si në shtëpi ashtu dhe në natyrë.
  • Disponojmë ngjyrën Lejla.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj