Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Set Me 4 Tenxhere Gatimi

  • Set me 4 tenxhere gatimi.
  • Mund të gatuani lloje të ndryshme ushqimesh.
  • Rezistente ndaj temperaturave të larta, goditjeve dhe gërvishtjeve.

L 5,990

Compare

Përshkrim

  • Set me 4 tenxhere gatimi.
  • Mund të gatuani lloje të ndryshme ushqimesh.
  • Rezistente ndaj temperaturave të larta, goditjeve dhe gërvishtjeve.
  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e sobave.
  • Pastrohen lehtësish në lavastovilje.

 

Specifikat

  • Dimensionet : 20 cm, 22cm, 24cm, 26cm.
  • Ngjyra: Argjendi
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj