Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Paisje për ushtrime barku

Fitnes në shtëpi.

Forcon pjesën e sipërme të trupit dhe barkut.

Ideale për trup tërheqës.

L 1,090

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Paisje për ushtrime barku

  • Fitnes në shtëpi
  • Tonifikon muskujt e barkut
  • Ushtrohuni në rehatinë e shtëpisë tuaj pa qen nevoja të shkoni në palester.
  • Aktivizon të gjithë muskujt e trupit.
  • Forcon pjesën e sipërme të trupit dhe barkut.

Specifikat:

  • Përdoret nga të dyja palët si meshkujt ashtu dhe femrat.
  • E përsosur për udhëtime.
  • Doreza ergonomike.
  • Përdoret në cdo ambjent si në shtëpi ashtu dhe në natyrë.

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj