Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tapet Për Yoga

 • Tapet për Yoga
 • Në rehatinë e shtëpis suaj mund te ushtroheni tashme me tapetët e Yoges
 • Material i qëndron i fortë dhe rezistent ndaj ujit ose djersës.
 • 100% pa aroma të forta.
 • Pastrohet lehtësisht.
 • Materiali: I gomuar.
 • Përmasat: 181 x 61cm

 

L 1,590

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Tapet për Yoga
 • Në rehatinë e shtëpis suaj mund te ushtroheni tashme me tapetët e Yoges.
 • Ofron përvojën më të rehatshme të jastëkut të shkëlqyeshëm për të gjithë nivelin Yoges, është lehtë për tu mbajtur.

Specifikat:

 • Material i qëndron i fortë dhe rezistent ndaj ujit ose djersës.
 • 100% pa aroma të forta.
 • Pastrohet lehtësisht.
 • Materiali: I gomuar.
 • Përmasat: 181 x 61cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj