Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Krëhër Stilues Flokesh 7 Në 1

 • Krëhër stilues flokesh 7 në 1
 • Stiloni flokët tuaja me këtë krëhër multifunksional.
 • Krëhër flokësh me shtatë funksione në një të vetëm.
 • Për një stilim multifunksionar dhe profesional me 7 aksesorë të ndryshëm për të realizuar modelin tuaj ideal.
 • Me 3 nivele shpejtësie, me sistem mbrojtje nga mbinxehja.

L 2,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Krëhër Stilues flokesh 7 në 1
 • Tharëse flokësh
 • Kokë për flokë me volum.
 • Kokë për tharje.
 • Furcë për kacurrela të vogla.
 • Furcë për kacurrela të mëdha.
 • Kokë për drejtim flokësh.

 

Specifikat

 • Fuqia: 850-1000W
 • 7 aksesorë
 • Motor i fuqishëm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj