Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Paisje për fitnes

Për një trup sa më tërheqës.

Fitnes në shtëpi.

Ushtrohuni në rehatinë e shtëpisë tuaj pa qen nevoja të shkoni në palester.

L 2,590

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Paisje për fitnes

  • Për një trup sa më tërheqës.
  • Fitnes në shtëpi.
  • Ushtrohuni në rehatinë e shtëpisë tuaj pa qen nevoja të shkoni në palester.
  • Aktivizon të gjithë muskujt e trupit.
  • Ushtrues mjaft i mirë muskujve të trupit.

Specifikat:

  • Përdoret nga të dyja palët si meshkujt ashtu dhe femrat.
  • Përdoret në cdo ambjent si në shtëpi ashtu dhe në natyrë.
  • Doreza ergonomike.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj