Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tharëse Flokësh First Austria

 • Tharëse Flokësh First Austria
 • Një ndër tharëset më të mira profesionale, cilësi e garantuar.
 • Fuqi motorike 2200W, e pakrahasushme me tharëset e tjera.
 • Tharje e shpejtë e flokut.
 • Me tre nivele të nxehtesisë
 • Dy nivele shpejtësie.
 • Funksioni i jonizuesit

L 3,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Tharëse Flokësh First Austria
 • 2200 Watt me 3 nivele temperature dhe 2 nivele shpejtësie.
 • Ajo përmban funksionin e jonizuesit, motorin e ajritë dhe difuzori i ajrit.

Specifikat

 • 3 nivele të temperaturës
 • 2 nivele shpejtësie
 • Mbrojtja nga mbinxehja
 • Grep për të varur
 • Difuzori
 • Funksioni i jonizuesit
 • Motor DC
 • 2200 W
 • Gjatësia e kabllos [CM] 165
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj