Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Hekur për muskujt e barkut

Fitnes në shtëpi.

Mund të ushtroni muskujt e gjoksit dhe barkut.

Projektuar për të hequr stresi.

L 1,090

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Hekur për muskujt e barkut

  • Fitnes në shtëpi
  • Mund të ushtroni muskujt e gjoksit dhe barkut.
  • Projektuar për të hequr stresi.
  • Lehtëson kyëet.
  • Ushtroni forcë, në mënyrë që të mund të bëni shtytje në mënyrë më të efektshme.
  • Ideale për trup tërheqës.

Specifika:

  • Mund të përdoret nga të dyja palet si nga meshkujt dhe femrat
  • Ruhen kudo.
  • E përsosur për udhëtime.
  • Doreza ergonomike.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj