Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Peshorja Dixhitale Kuzhine Russell Hobbs

  • Peshorja dixhitale e kuzhinës Russell Hobbs BW00768, 5 kg.
  • Ju ndihmon të përgatisni me saktësi të gjitha gatimet.
  • Me ekran dixhital dhe fikje automatike.

L 1,390

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Peshorja dixhitale e kuzhinës Russell Hobbs BW00768, 5 kg.
  • Me ekran dixhital dhe fikje automatike.

 

Specifikat

  • Kapacitet 5 kg
  • Ekran LCD
  • Permasat :14 X 20CM
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj