Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Peshore Digitale

Peshore perfekte për kuzhinën tuaj.

Nderkohë që copëtoni ushqimet e preferuara mund të peshoni ato.

L 3,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Peshore për të peshuar perimet dhe për ti copëtuar njëkohësisht.

  • Peshore perfekte për kuzhinën tuaj.
  • Nderkohë që copëtoni ushqimet e preferuara mund të peshoni ato.

Specifikat:

  • Ideale për kuzhinën.
  • Mund të merret kudo.
  • Me dy bateri.
  • Përmasat: 29 x 18.2 x 12.3 x 16.2 cm
  • Materiali: Plastik ABS, Inox dhe dërras e përbër prej Bambuje.

 

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj