Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Masazhues Dore Për Trupin Inovator

  • Masazhues dore për trupin Inovator.
  • Lufton celulitin dhe përtacinë në mënyrë efikase në shtëpi.
  • Stimulon rrjedhjen e gjakut, tonifikon.

L 2,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Masazhues dore për trupin inovator
  • Mund të përdoret së bashku me produktet kundër celulitit për një efekt më të fuqishëm.
  • Veprim të trefishtë.
  • Katër koka trajtimi për cdo pjesë të trupit.

Specifikat

  • Përmasat: 18 X15 X11cm
  • Me fuqi prej 25 Watt.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj