Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Skarë

  • Skarë metalike që transportohet kudo.
  • Një skarë me qymyr, portative për barbeque , e cila paloset lehtësisht duke u shndërruar në në valixhe, pa zënë kështu shumë hapësirë gjatë.
  • ëGatuani bërxolla derri ose vici, mish qingji, pula, perime etj…

L 3,290

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Skarë

  • Një skarë me qymyr, portative për barbeque , e cila paloset lehtësisht duke u shndërruar në në valixhe, pa zënë kështu shumë hapësirë gjatë.
  • ëGatuani bërxolla derri ose vici, mish qingji, pula, perime etj…
  • Ideale për kamping dhe fundjavat tuaja me miqte.
  • Falë dizanjit të saj të palsoshëm, ju e merrni këtë skarë kudo me vete
  • Ndryshe nga skarat e tjera që duhet të montohen kjo skarë me qymyr eshte pothuajse automatike.

Specifikat:

Materiali: Metal rezistent.

Përmasat: 57 x 33 x 47.5 cm

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj