Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Aparat tensionit

Aparat dixhital per matjen e tensionit ëëëë
Ben matjen e presjonit te gjakut, rahjes se pulseve dhe zbulimim e aritmise te zemres IHB
ëë Monitoron shendetin ne kohe reale
ëë Matesi eshte 100% i sakt dhe i cilesise se lart
ëë Vjen me ekran ne madhesi qe numrat mund ti shihni mjaft lehte
ëë Mund ta perdorni me fishe telefoni micro ose me 4 bater

L 2,490

Bli tani
Compare
Status: Ka stok
Kodi:aparat-tensionit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Aparat tensionit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj