Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mp3 Player

Degjoni muziken qe deshironi e makine gjate udhetimeve te gjata apo shetitjeve ne qytet.
ë Pajiset me radio dhe porte USB
ë Ka ekran LCD
ë Suporton Bluetooth
ë Me pult per te kontrolluar muziken

L 2,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:mp3-player

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mp3 Player”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj