Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Peshore dixhitale

Mund te peshoni fruta, perime, dhe cdo gjë tjetër.

Gatuani dhe peshoni në të njëtën kohë.

L 1,590

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Peshore dixhitale për kuzhinë DSP

  • Mund te peshoni fruta, perime, dhe cdo gjë tjetër.
  • Gatuani dhe peshoni në të njëtën kohë.

Specifikat:

  • Perfekte per ne kuzhinen tuaj.
  • Kapaciteti deri në 3kg.
  • Materiali: Plastik ABS dhe xham prej qelqi
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj