Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Termometer Digital

Mbani nen kontroll temperaturen e femijes dhe tuajen me termometrin dixhital. Eshte i shpejte, i lehte ne perdorim dhe ju tregon temperaturen ne pak sekonda.
ë ëë I Lehte per tëu lexuar
ëë Ekran LCD.
ë Bipi ju lejon te dini se kur matja e temperatures ka mbaruar.
ëë I nevojiten vetem 60 sekonda per te matur temperaturen e trupit.

L 990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:termometer-digital

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Termometer Digital”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj