Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mashë Për Kacurela

 • Mashë për kacurela
 • Cdo grua do të duket e bukur elegante dhe tërheqëse.
 • Kjo mashë ju lejon të bëni kacurelat dhe ondet që keni ënderruar.
 • Nxehet shpejt dhe ju kursen kohën.
 • Për super volum të flokëve tuaj.

L 2,690

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Mashë për kacurela
 • Për të gjithë lloji e flokëve.
 • I përshtatshëm për të kontrolluar me lehtësi temperaturën që ju nevojitet.
 • Me butonin on/off

Specifikat

 • Materiali përbëhet me një pllakë qeramike
 • Më një temperaturë të qëndrueshme
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj