Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Hekur për ushtrime fizike

Hekur me shumë funksione.

Për ndërtimin dhe forcimin e trupit që ndihmon në formimin e trupit.

L 1,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Hekur për ushtrime fizike

  • Hekur me shumë funksione.
  • Për ndërtimin dhe forcimin e trupit që ndihmon në formimin e trupit.
  • Ndërthur ëdo stërvitje që ju nevojitet për të ndërtuar një trup të sipërm të fuqishëm.
  • Mund të përdoret për tërheqje.
  • Për muskuj barku shumë tërheqës.

ëSpecifikat:

  • Instalohet mjaftë lehtë
  • Mban deri në 130kg

Materiali: Metal rezistent

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj