Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Arspirator Sekrecionesh Për Bebe

  • Arspirator Sekrecionesh Për Bebe
  • Zhbllokimi i hundëve të bebit do të jet më i lehtë fal këtij aspiratori.
  • Nuk ka nevojë për bateri, mund të rimbushet nga karikuesi USB.
  • Me 3 modalitete te fuqise

L 1,490

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Arspirator Sekrecionesh Për Bebe
  • Zhbllokimi i hundëve të bebit do të jet më i lehtë fal këtij aspiratori.

Specifikat:

  • Një zgjidhje e zgjuar, e sigurt dhe efektive për të ndihmuar bebin tuaj.
  • Doreza ergonomike e cila mundëson mbajtje komode.
  • Nuk ka nevojë për bateri, mund të rimbushet nga karikuesi USB.
  • Dizajni modern.

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj