Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shikuar së fundi

Booty Max Paisje Fitnesi

  • Paisje fitnesi
  • Per të arritur format e trupit që dëshironi
  • Atëherë Booty Max është zgjidhja për ju.
  • Pajisja që ushtron me së miri muskujt e vitheve dhe të këmbëve.

L 3,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Paisje fitnesi i cili ju mundëson të arrni format e trupit që dëshironi.
  • Me teknologji e cila lejon stërvitjen e pjesëve të ndryshme të trupit.
  • Dizenjuar kryesisht për formimin e vitheve tuaja.
  • Përfitoni nga shansi për të formuar dhe tonifikuar trupin.

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj