Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Paisje Elektrike Për Miza

 • Paisje elektrike për miza.
 • Shpëtoni prej mizave të pa dëshiruara.
 • Miza tërhiqet nga karremi dhe transferohet në kuti nga pllaka rrotulluese.
 • Ka një shkalla të lartë efikasiteti të kapjes.
 • Shumë e thjeshtë për tu përdorur.
 • Mund ta vendosni në cdo ambjent.

L 1,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Kurthi elektrik për mizat.
 • Kapje me efikasitet të lartë.
 • Përhapni pasten në 5 brazda.
 • Lidhni rrymën dhe ndizni celësin.

Specifikat

 • Materiali: Plastikë
 • Kabllo USB.
 • Punon me energji elektrike.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj