Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kufje Bluetooth me Kualitet Audio Hifi

ëë Kufje Wireless Hifi Sound
ëë Bluetooth ose kufje Wired
ëë Bateria e integruar litiumi
ëë Komode dhe te rehatshme ne vesh.
ëë Perfekte per te shoqeruar me muzike aktivitetet fizike

L 2,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:kufje-wireless-me-kualitet-audio-hifi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kufje Bluetooth me Kualitet Audio Hifi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj