Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tharëse Flokësh First Austria 2200W

 • Tharëse Flokësh First Austria 2200W
 • Me 3 nivele temperature dhe 2 nivele shpejtësie.
 • Për flokë të drejtë në kacurrela ose anasjelltas.
 • Qoftë floku i trashë apo i imët, i shkurtër apo i gjatë – zbut flokët kokëfortë, dhe ju jep shkëlqim.
 • Mbyllja automatike në rast të mbinxehjes.

L 2,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Tharëse flokësh profesionale me funksion jonizik.
 • Tharësia ofron një fuqi tepër të fortë me 2200 w.
 • Gryka shtesë e ngushtë e stilit dhe funksioni Cool Shot për rregullimin e modelit të flokëve sigurojnë një stilim preciz.
 • Filtër ajri të lëvizshëm dhe pastrohet lehtë, pezullim praktik, mbrojtje nga mbinxehja dhe kabllo të gjatë 1.95 metra.

Specifikat

 • Fuqia [W] 1850-2200
 • 3 nivele nxehtësie
 • 2 nivele shpejtësie
 • Funkison i jonizuar
 • Grep për të varur
 • Ngjyra e zezë
 • Niveli ië zhurmës [DB] 85
 • Dimensionet [CM] 23 X 10 X 26
 • Pesha [KG] 0,75
 • Gjatësia e kabllos [CM] 195
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj