Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Masazhues per Dobesim

Eleminoni dhjamin e tepert dhe celulitin me kete pajisje.
ëë Stimulon qarkullimin e gjakut
ëë Ndihmon dhe ne pakesimin e dhimbjeve te muskujve
ëë Mund te perdoret tek kofshet, pjesen e barkut, poshte kraheve, vithet etj.
ëë Per rezultate sa me te mira keshillohet te perdoret cdo dite

L 1,490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:masazhues-per-dobesim

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Masazhues per Dobesim”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj