Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse Për Pije Me Shishe

  • Mbajtese per pije me shishe
  • Shijoni pijet freskuse në këto ditë të nxehta me këtë mbajtese kaq praktike.
  • Me rubinet që ju të mbushni gotat lehtësisht sa hërë të dëshironi.
  • Mund të pastrohet dhe ripërdoret, duke ju ofruar shumë lehtësi.

L 690

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Mbajtëse për pije me shishe.
  • Shumë i përshtatshëm për përdorim në shtëpi, zyrë, kampe, argëtim dhe raste të tjera.
  • Mund të lahet dhe të ripërdoret.

 

 

Specifikat

  • Materiali: plastikë
  • ngjyra: e kuqe
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj