Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shishe Për Pije 2L

 • Shishe për pije 2L
 • Qelqi me rubinet për pije.
 • Shijoni me miqtë dhe familjet tuaja pijet tuaja të preferuara si birrë verë ujë detox apo lëngje të ndryshme.
 • Mbyllje e sigurt e cila nuk lejon pijen të derdhet.
 • Kapaciteti i shishes 2L.
 • Tepër praktike në përdorim.
 • Material qelqi i paster.

L 2,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Shishe qelqi për pije.
 • E përsosur për festa, kunja ëelik pa rrjedhje.
 • Siguron që uji juaj i shijshëm i mbushur me fruta të mbahet në bombol.
 • Një shishe me vrimë nxjerrëse e përsosur pa shqetësime që ju lejon të shijoni festën tuaj sesa të shqetësoheni për rrjedhjen e ujit në tryezën tuaj.

 

Specifikat

 • Materiali: Qelqi
 • Sasia: 2L
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj